Práca S ZigBee Alexa Echo Zobraziť Echo Plus Batérie Powered Smart Senzor Pohybu, Detektor ZigBee3.0 PIR Tuya domáci Alarm Systém

  • €9.77
  • €5.37  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Popis:

100% Zbrusu Nový a Vysoko Kvalitné!

Tento produkt musí byť použitý s tuya ZigBee3.0 bránou!

Na pyroelectric infračervený senzor je prijaté, čo má výhody vysoká citlivosť a anti-interferencie.

170° super veľký uhol detekcie môžete zmysel pohybu ľudského tela do 7 metrov, a ticho záznam každým uplynulým chvíľu.

Inštalácia viacerých senzorov na rôznych miestach na dvere, kuchyňa, spálňa, atď.v rovnakom čase.Keď otvoríte dvere, obývacia izba svetlo sa automaticky zapnúť, keď necháte kuchyňa, kuchynské zásuvky sa automaticky preruší, keď sa zobudíte v noci, stolná lampa bude automaticky zapnúť...cez prepojenie Ďalšie inteligentné domáce zariadenia, nech ste kdekoľvek, inteligentný život sa môže uberať.

Keď sa prístroj vníma ľudské pohyb v rámci rozsah detekcie, to bude prenášať informácie do cloudu cez bránu a môžete prijímať real-time alarm posúva na App.nech ste kdekoľvek, a budete mať kontrolu pohybu.

Výrobok je veľkosti ping-pong loptičku, skryté inštalácia nie je oko-lov.

Prichádza s 360-otáčanie montážna základňa, ktoré môžu byť umiestnené horizontálne, hore nohami a vertikálne, a vyberte vhodný spôsob inštalácie a umiestnenie podľa rôznych domáce prostredie.

Prijíma s nízkou spotrebou energie pasívne snímanie metóda, nainštaluje tlačidlo batérie, môže byť použitý nepretržite viac ako 365 dní.Môžete tiež nastaviť, low-battery informácie push prostredníctvom Aplikácie pripomenúť si vymeniť batériu v čase.

Špecifikácie:

Model výrobku: MD081

Bezdrôtová frekvencia: 2,4 GHz

Veľkosť produktu: 33*hrúbka 39,5 mm 31*37.6 mm

Detekčná vzdialenosť ≤ 7 m

Produkt čistá hmotnosť: 32.5 g

Uhol snímania: 170°

Typ batérie: 3VCR2450

Protokol prenosu: Zigbee

Package Zahrnuté:

1*Tuya ZigBee PIR Senzor

1*Inštrukcie

Poznámky:

Inštalácia Bezpečnostné Opatrenia

Inštalácia ľudských senzor vyžaduje, aby ľudské snímač môže byť inštalovaná iba v interiéri.Falošný poplach sadzba je výrazne vzťahujúce sa na umiestnenie a spôsob inštalácie.Správnu inštaláciu by mal spĺňať nasledujúce podmienky:

1. Ľudské snímač by mal byť 1.6~1.8 m od zeme;

2. Udržať ľudské telo snímača od klimatizačné zariadenia, chladničky, sporáky a iné miesta citlivé na zmeny teploty vzduchu:

3. Obrazoviek, nábytok, veľké bonsai alebo iných oblastí, nie sú povolené v rámci detekčný rozsah ľudského snímača:

4. Ľudské telo snímača by nemali byť priamo pohľade z okna, inak horúceho vzduchu, turbulencie mimo okna a ľudia, ktorí idú bude spôsobovať falošné poplachy.Ak je to možné, je najlepšie vytiahnuť okno na trhu.Ľudské telo snímača by nemal byť umiestnený v mieste, s silný prievan.

5. Nastavenie smeru ľudské telo snímača podľa montážnej polohe a smere, v ktorom ľudia sa pohybovať, aby to fungovalo v najvyššiu citlivosť štátu

Štítky: senzor wifi, led snímač pohybu, 2 echo bodka, dvere otvorí alarm, echo, fotoaparát s pohybovým senzorom, zigbee, heiman zigbee snímač pohybu, darho snímač pohybu, detektor pohybu.


  • Čistá hmotnosť produktu: 32.5 g
  • Product Model: MD081
  • Certifikácia: CE
  • Detekčná Vzdialenosť: ≤ 7 m
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Bezdrôtová Frekvencia: 2.4 GHZ
  • Názov Značky: centechia

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]