Najnovšie Elektrickú Vŕtačku Protiprachový Kryt Popola Misy Vplyv Kladivo Musí Mať Vŕtať Prachu Zberateľ Prachotesný Zariadenia, Náradie Príslušenstvo

 • €0.88
 • €0.54 • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Popis:

Elektrickú Vŕtačku Prachu Kolektora

S našimi vŕtačky kryt systém, môžete obsahovať prach a nečistoty na čistenie pracovného priestoru.Vŕtacie príloha je vyrobená z odolného plastu.Funkcie dutou komorou, ktoré zbiera prach a nečistoty, ako budete vŕtať každej diere.

Budete radi, ako pohodlné a jednoduché tejto prílohy je upratať po ukončení projektu.Pretože tento nástroj je všestrannosť a užitočnosť, to robí skvelý doplnok k akejkoľvek toolbox.

FUNKCIE

Prach Zber Nástroj: Ak si chcete uchovať zmätky od potiahnutia vašej podlahe alebo nábytku, skúste tento všestranný vrtáka prílohu.Tento šikovný prístroj sa hodí na vrtákov a zachytáva prach vytvorené z vŕtanie otvorov v sadrokartón, drevo, kov, betón a iné materiály.

Hodí Viac Vrtákov: nastaviteľné vŕtačky kryt môže byť použitý na rôznych domácich projektov, ktoré si vyžadujú vŕtanie.Miska príloha sa hodí vŕtačky akékoľvek značky bez akejkoľvek úpravy potrebné.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE: Na uchytenie lapač prachu na vaše vrtáka, prvý twist off jasné veko.Vložte vrtáka do základne na pripevnenie, čo zabezpečuje, že okrúhly kefa je vybavený okolo vrtáka.Potom nasaďte veko a ste pripravení chytiť prachu.Ak chcete vymazať prílohu, len twist off veka a vyprázdnenie prachu.

ZNÍŽENIE ZMÄTKY: DIY projekty môžu získať chaotický.Ako ste vŕtať nové diery, veľký alebo malý, jemný prach usádza v celej miestnosti od vytlačil sheetrock alebo drevo kusov.Používanie tejto plastovej vŕtačky príslušenstvo pre ovládanie trosiek a nechajú vaše podlahy a povrchy bezprašnú tak, že čistenie až po projekt je jednoduché.

Špecifikácie:

- Elektrické kladivo, vrták, protiprachový kryt

- Prach, odolný proti otrasom, prachu, pevný

- Vhodné pre 4-10 mm vrtákov

- Misa-tvarované dizajn, výhodnejšie použiť, väčšia kapacita

- Sealed pracky konštrukcia zaisťuje, že prach nie je úniku.

- Non-slip hubky + pvc shockproof a tichý tesnenie, stabilný

- Platné scény:

Vhodné pre inžinierske inštalácie, klimatizácia montáž, stenu, vŕtanie, atď.

Package Zahrnuté:

1 x Protiprachový kryt pre elektrické kladivo a vrtné

Štítky: kutilov, dielne, vŕtačka prachu, gumené vŕtať protiprachový kryt, úlet prachu kolektora, vŕtačka kladivo, compaq presario motherboard, box výstroj, dremel hlavu, airsoft prevodovky, podsvietený ergonomické klávesnice.


 • Vhodné: 4-10 mm vrtákov
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Platné Scény: inžinierske inštalácia
 • DIY Dodávky: Tesárstvo
 • Špecifikácie: Elektrické kladivo, vrták, protiprachový kryt
 • Certifikácia: Žiadne
 • Podpora: Dropshipping a veľkoobchod
 • Číslo Modelu: vŕtačka protiprachový kryt

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]