Zaujímavé Interakcie Hračka Pre Psa Hviezdice Hlas Hračka Pre Psa Hviezdice Psa Kefka Brúsenie Rod Molekulová Rod Pet Zubná Kefka Pet Hračky

  • €3.04
  • €1.76  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Popis:

Funkcia:

1.A hlasným pískaním je umiestnené na hornej časti hračky, ktoré má znieť funkciu.Keď pes uhryzne hračka, hračky bude zvuk prilákať psa pozornosť, zlepšovať psa záujem na hranie, a tiež vyčistiť psie zuby.

2.Novo navrhnuté pet psie psie [čistenie kanála] má úplne prekonal podobné výrobky.Keď pet hmyzom produkt, ostré zuby budú zadajte [zakrivené čistenie nádrže] v molekulová kanál, a [poukázal na uloženie stoličiek] usporiadané paralelne čistenie nádrže bude čisté pet, pes očné zuby od zhora nadol.Tento produkt môže účinne odstrániť čistenie a nečistoty z koreňov, ostré zuby, zabezpečenie dennej zdravie psa ústnej dutiny.

3.Môžete použiť pet-špecifické zubná pasta alebo atraktant na povrchu hračka, ktorá bude mať lepší čistiaci účinok na psa, a naozaj uvedomiť, funkcia kefovanie psa zuby pri hraní.

4.Pes molekulová hračka je vhodná pre 5-100 libier spoločenských psov hrať, vnútorné a vonkajšie hádzanie interaktívne hrať so psom.

Psy často hrať s touto hračkou.Okrem toho, že je schopný v plnej miere konzumovať prebytočnú energiu a posilniť svoju postavu, môžete tiež komunikovať s domácimi na zlepšenie IQ.To môže tiež zmierniť starosti, keď majiteľ nie je doma, a zabrániť psa z žuvanie na nábytok, alebo nábytok keď majiteľ nie je doma.Trhať oblečenie.

Špecifikácie:

Názov produktu: hviezdice hlas hračka pre psa

Produkt farba: žltá, modrá a zelená

Produkt materiál: TPR

Špecifikácia výrobku: šírka: 165mm, výška: 160mm, výška: 41mm

Hmotnosť výrobku: 141g

Package Zahrnuté:

hviezdice hlas hračka pre psa*1

Štítky: číslo domu doska, čistenie psích zubov, pre psa, pes kefka hračka, číslo domu vonkajšie, pes stick hračka, mačka kefka, číslo domu prihlásiť, psie zuby, pet kefka.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Produkt materiálu: Výroba TPR
  • Názov Produktu: hviezdice hlas hračka pre psa
  • Podpora: Dropshipping
  • Farba produktu: Žltá, Modrá a Zelená

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]