Zváranie Magnet Hlavu, Chvost Zváranie Stability - Silný Magnetizmus Veľké Sacie.Jeden Vstrebateľný Hmotnosti 3 KG (1 Ks)

  • €6.36
  • €5.22  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Zváranie Magnet Hlavu, Chvost Zváranie Stability - Silný Magnetizmus Veľké Sacie.Jeden Vstrebateľný Hmotnosti 3 KG (1 Ks)

silný magnetizmus Veľké sacie.Jeden vstrebateľný hmotnosť 3 KG

chvost Zváranie stabilitu

Pútavé BEZPEČNOSŤ INŠTALÁCIE - už nemusíte strácať čas zháňaním, umiestnenie alebo vyňatie zem bod pre zváracie práce.Tento prístroj slúži ako zem bod, ktorý si môžete vziať so sebou kamkoľvek.Jednoducho nehne to na vhodnom mieste, pripojiť vašu bezpečnosť drôtu, a ste pripravení na zvaru.

SILNÉ MAGNETICKÉ UCHYTENIE - Táto magnetická príchytka ľahko sa viaže na akýkoľvek hladký povrch, bytu alebo zakrivené.Drží na pevne, bez budging ľahko.Teraz, že ste dostali to, nebudete mať minút vyhľadávanie na dobrú zem, alebo pripojenie na uzemnenie karty.

PONÚKA POHODLIE, Niekedy ste konfrontovaný s zváranie prácu, ktorá má obmedzené možnosti pre zem bodov.Nechcete mať na poškodenie auta maliarske práce jednoducho upevniť lano.Táto magnetická príchytka je praktický, že v takýchto situáciách.Môžete držať v aute telo, a nie na poškodenie laku.Upínacie môže byť tiež pripojené k kovové stĺpy, nosníky, zábradlie alebo zváranie tabuľka.

Nastaviť uzemňovacie svorky pre zváranie pracovných miest kdekoľvek v priebehu niekoľkých sekúnd.

Pozrite sa na tento šikovný Magnetické Zváranie Zem Svorku.

Zariadenie, ktoré urýchľuje základy práce pre zváračov.

farba:žltá

Materiál:meď

veľkosť:Magnetický Disk Priemer: 36 mm

Vodivé Tyč Rozmery: 65 x 10 mm

Obsah Balenia:

1 * Magnetický Zváranie Zem Svorka(Koniec riadku)

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Štítky: vise workbench, zváranie magnet nástroj, čerpadlo ženy, zváraného drôtu, africké papuče pre ženy, Zem Magnet, tabuľka dreva, hmotnosť zváranie magnet, magnet zvaru, nástroj dreva.


  • Certifikácia: Žiadne
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Magnetické Zváranie Zem Svorka

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]