USB Auto Zvlhčovač Auto a Domov, Aróma Difuzér, Spray Osviežovač Vzduchu Auto Čistička Vzduchu Odstraňuje Zápach LED Svetlá Aromaterapia

  • €18.00
  • €12.60  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

USB Auto Zvlhčovač Auto a Domov, Aróma Difuzér, Spray Osviežovač Vzduchu Auto Čistička Vzduchu Odstraňuje Zápach LED Svetlá Aromaterapia

Hľadáte profesionálne, ale cenovo dostupné auto čistička vzduchu?Ste pri hľadaní robustný, spoľahlivý nástroj, ktorý môže urobiť viac úloh naraz?Ak áno, pozrite sa žiadne ďalšie!Náš profesionálny auto čistička vzduchu musí spĺňať vás potrebuje.Je to jedna z najlepších možností pre vás.

Funkcie

- Zvlhčovač je vybavený 7-farebné LED neon sporák lampa, tak, že noc je už tma, každý večer môže mať iný romantickú náladu.

- Spĺňa zvlhčovanie zábavu kedykoľvek a kdekoľvek, umožňuje čítanie, keď oko sa rozlúčili s suché.

- Čistý vzduch v aute a humidify to zdravo, ktorá sa bude priniesť dobrú náladu pre vaše cesty!

- Inteligentné prúdu, aby sa zabránilo suché pálenie.

- Farba: Biela, čierna

Veľkosť: 14.8x7x6.5cm

- Váha: cca 143 gramov

- Materiál: ABS+PP.

- Napätie: DC 5V

- Výkon: ≤3W.

- Pracovný prúd: 430ma

- Fog množstvo: 35ML/H

- Nádrž na vodu: 200 ml

Balenie Zoznam:

1 x auto Zvlhčovač

1 x USB kábel

Milí kupujúci, a to z dôvodu svetelný efekt, monitory, jas, ručné meranie, atď., mohli by tam byť aj nejaké nepatrné rozdiely vo farbe a veľkosti medzi fotografiu a aktuálnej položky.Úprimne dúfam, že rozumiete!Ďakujeme!

Štítky: 0 auta difúzor, silné auto osviežovač, profesionálne auto osviežovač, oheň sprej, automatický osviežovač vzduchu náplne, car perfum, auto parfum osviežovač vzduchu na palubnej doske, víla prachu lesk, difúzne, vzduch freshner sprej.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Položka Druh: Osviežovač Vzduchu

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]