LN007024 2,5 mm 4.4 mm 3,5 mm Vyvážené 16 Core 99% 7N OCC Slúchadlá Kábel Pre Acoustune HS 1695Ti 1655CU 1695Ti 1670SS

  • €38.06  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Na strane Prehrávač Hudby vám môžeme ponúknuť

3,5 mm 3 pól (Stereo) Zástrčku,

3,5 mm 4 Pól vyvážené zástrčku,

2,5 mm 4 Pól vyvážené zástrčku,

4.4 mm Muž vyvážené zástrčku,

XLR 4 Pól Samec konektor,

XLR 4 Pól Žena zástrčku,

Dual XLR 3 Pól Samec konektor,

Dual XLR 3 Pól Žena zástrčku,

6,5 mm Samec Konektor,

4 v 1 Zástrčku,

Iphone konektorom,

Typu C konektor, pre vás na výber.

Na strane Slúchadlá alebo Slúchadlá Pin je rovnaký ako vzhľad uvedené v našich fotografií.Slúchadlá alebo slúchadlá pin nie je k dispozícii pre výber a prispôsobenie.

Toto je 16 jadier 99% Čistého 7N OCC Medený Kábel.

OCC (Ohno Kontinuálneho liatia) je meno danej proces odlievania vyvinutý tak, aby pomáhal eliminovať zrna hranice v meď alebo striebro, s jedinečným patentovaným postupom.OCC odlievanie metóda využíva špecializované vyhrievané formy s cieľom vypracovať jedno crystal až 125 metrov.Len s jedným crystal vo veľmi dlhých dĺžok, tam je neobmedzený voľný cestu pre najlepší možný prenos signálu.Spolu s týmto superior jedna dlhá kryštálová štruktúra, OCC poskytuje meď a striebro s najmenej možné, oxidy a iných nečistôt.Na rozdiel OCC, existujú aj iné nižšej platovej triede fizli ako OFC, ETP s množstvom zrna hranice a iných nečistôt.

Tento kábel je veľmi mäkké,Lepší zvuk ako normálne kábel,Ľahký dizajn s pekným slúchadlá hák (Niektoré modely č slúchadlá háčik).Môžete zbaviť earhook (Ak majú Earhook) sami, ak sa vám to nepáči.Pohodlie a flexibilita je aj výborne vyzerá.

Tipy: 3,5 mm 4 pól Vyvážené Plug (Bal) kábel práce na Hifiman Série Player ( R2R2000 atď.) , Qulcos qa361 Prehrávač COWON PLENUE S Hráč , F. AUDIO FA2 XS03 a ďalšími hráčmi, ktoré majú súvisiace porty.MobilePhone Iphone alebo normálny hráč nemôže fungovať (na Jednej strane nebude mať zvuk, ak chcete použiť 3,5 mm vyvážené kábel na nich).

Ak nemáte Hifi profesionálny prehrávač hudby, vyberte si Prosím 3,5 mm 3 pólmi kábel.

Upozornenie: obrázok je len pre informáciu,Niektoré časti sa môžu líšiť od fotografie,Prosím, aby objekt ako štandard.Máme právo konečného interpretácia.

Naše slúchadlá kábel sa používa hlavne na modely slúchadlá uvedené v našich názov alebo popis.Iné slúchadlá, nie je možné používať na 100% zaručená.Ak si nie ste istí, či je naše slúchadlá kábel môžete použiť na vaše slúchadlá, prosím pošlite správu na nás kontaktovať pre potvrdenie, inak kupujúci by mal znášať dôsledky.Máme právo na konečné vysvetlenie.Ak si kúpiť naše produkty, znamená to, že ste si vedomí a súhlasíte s tým, aby sa tejto dohody.

OuriPhone a typ C plugsupport HiFi Zvuk a withhigh-power.Pomocou novej verzie kvalitné čip, kovovým plášťom s tienenie, aby hladina zvuku drôt silnejšie, viac detailov,viac clean,menej hluku, prinesie vám nové sluchový zážitok.

Štítky: 3.5mm to 6.5mm adapter, eartip, 2, 5 mm, 3, 5 mm kábel mikrofónu, cable aux 3.5mm, tondeuse, spojovacia skrinka pre solárny panel, fiio aux cable, 2, 5 mm vyvážené kábel kábel adaptéra, plochý kábel reproduktora occ, vodič iem.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: KÁBEL
  • Konektor Na: AUX
  • Druh: Audio Extension Cord
  • Pohlavie: Muž-Muž
  • Certifikácia: Žiadne
  • Názov Značky: EachDIY
  • Konektor B: jack

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]