Kvalitný Transparentný 6 Shot Glass Dávkovač Držiak na Pitie Hry Shot Okuliare Na Strane Bar-ware Dávkovač Bar Príslušenstvo

  • €5.07
  • €3.50  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

6 Shot Glass Rozprašovača a Držiteľ Koktail dávkovač držiak sa používa pre naplnenie dávkovača s kvapalinou voľne nastaviteľné zásuvky s 6pcs silikónové plug parameter: Štýl: Víno dávkovač-upgrade s silikónové plug Farba: modrá, ružová, šedá Príslušenstvo: 6*silikónové plug veľkosť Produktu: 13.7*13.2*12.3 cm Približná hmotnosť: 100 g Výrobku predajné miesto: 1.6 Shot glass zaobísť bez Držiaku: Chcete vyplniť viacerých pohárov na víno naraz?To šesť-cup malý pohár majiteľa, a košík vám umožňuje jednoducho vyplniť až šesť pohárov s vaše obľúbené nápoje v čase, a potom nosiť spolu 2. Voľne nastaviť počet zásuviek: Náš produkt je aktualizovaný s 6*silikónové zátky.Podľa vašich počet ľudí, si môže slobodne limit víno prepínací.Napríklad, môžete si vybrať na vyplnenie 1 šálka/2 šálky/3 šálky/4 šálky alebo 5 šálok namiesto 6 šálok zakaždým, užívateľsky príjemný dizajn 3. Ako používať: Zvoľte počet pohárov na víno, ktoré chcete.Ak je to menej než 6 šálok, musíte pripojiť príslušnej zásuvky s silikónové konektor, a potom musíte tuhnutia kvapaliny do centra držiteľ vyplniť viacero malých pohárov naraz, čím ušetríte čas a predchádzania Odpadu alebo pretečenie.3. Sklo dávkovač: Všetky druhy alkoholu automat fľaše môžu poskytovať perfektné merania každý čas.Je to jednoduchý a elegantný spôsob, ako výdaj.Všimnite si, že pohár je potrebné zakúpiť samostatne!4. Materiál: potraviny-stupeň ABS materiál, odolný voči tlaku a nárazom, odolný, robustný a praktický, a môže byť použitý na dlhú dobu.Silikónové zátka môže byť priamo dať späť do spodnej časti držiaku, ak nie je používaný. 5. Šťastná Hodina: Užite si dobré víno čas, počas voľný čas doma, veľmi vhodný pre dovolenku, strana barov a rodiny barov.Ako používať: 1. Zvoľte počet pohárov na víno, ktoré chcete, ak je to menej než 6 šálok, musíte pripojiť príslušnej zásuvky s silikónové plug 2. Tuhnutia kvapaliny do centra držiteľa, môžete vyplniť viacero malých pohárov naraz, a potom môžete nosiť spolu 3. Po použití si môžete dať silikónové zapojte späť do spodnej časti držiaka na zabránenie straty Zoznam Produktov: Víno dávkovač *1 Silikónové plug*6 poznámka: v Dôsledku rôznych dávkach, farby môžu byť skreslené, ktorá nebude mať vplyv na použite, prosím, pochopiť!

Štítky: alkohol bar, sociálne pitnej hry, kúpiť pitie hry, pitie hry strany, automat na sódu, pivo vydávať, alkohol vydávať, pitie hry zábery, dávkovanie nápoj, alkohol zbraň.


  • Certifikácia: CE / EÚ, LFGB
  • Druh: Panel Nástrojov
  • Funkcia: Eco-Priateľský, Skladom
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: sklo dávkovač
  • Materiál: Silikónové

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]