XHE20, Vodotesný IP67 konektor 3 pin Panel namontovať konektor Nepremokavé Vzduchu Zástrčku Panel Mount Drôtu Konektor Kábla

  • €7.27
  • €5.82  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Odkaz obsahuje mužské a ženské konektory a vodotesný kryt, Zápas dvoch collet veľkostí (1-12 MM)

Milí priatelia: Vitajte v našom obchode, mohli by ste, prosím, chvíľku pozrieť sa na tento návod?Ďakujem. 1. S cieľom vybrať tie správne produkty, staráme sa kategórie pre vás, ak máte ďalšie dopytu, ako sú nárazníky potrebné, alebo nie, nálepky, môžete zanechať odkaz, ak ste objednávku, samozrejme, môžete získať v nás kontaktujte priamo. 2. Ak potrebujete zváracieho drôtu konektor je poskytovaná paramper lepšie ako kábel a konektor špecifikácia.Ak je kábel pre profesionálny tím, uveďte zvaru definícia. 3. Máme dobrú cenu a pre veľké množstvo, a kábel môžete prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka 4. Prosím, poslať správu a povedzte nám, aký typ budete chcieť, keď urobíte objednávku!Ak máte záujem, pls, neváhajte a kontaktujte nás pre viac produktov, 2414253717 (at) QQ (dot) com Vďaka 5. Všetky naše ceny sú maloobchodné ceny, ak máte miesto objednávka viac ako 10 jednotiek, by sme chceli ponúknuť 10% zľava na všetky objednávky nad 20 jednotiek, sme ako na to, ponúkame 20% zľavu.Ak máte akékoľvek hromadné objednávky, prosím, neváhajte a kontaktujte nás pre viac zliav 6. Bez ohľadu na to, aké množstvo by sme byť radi, že vám pošleme potrebné tovaru, a ponúknuť sledovacie číslo na vás, aby ste postupujte až tovaru. 7. Konektor je medzinárodná značka predáva konektor kompatibilita, prosím, zvoľte číslo dielu podľa toho, čo potrebujete.Akékoľvek číslo, ktoré potrebujete potvrďte, prosím, kontaktujte saler špecifikácie.Ďakujeme vám za vašu dôveru Informácie o Doprave: A: všetky ich príkazy majú sledovacie číslo na sledovanie tovaru v ktoromkoľvek čase.Nezáleží na tom, koľko si kúpiť.B: všetky objednávke nad 200 eur, vám zašleme tovar prostredníctvom DHL, akonáhle je to možné, môže byť dosiahnutý do 5 dní.Podľa objednávky USD $ 200, my vám tovar poslať prostredníctvom balík, trvá niekoľko dní.Ak vaša objednávka hodnotu pod 200 dolárov, a chcete dodanie DHL, prosím, kontaktujte nás platiť USD $ 15 za doručenie.

Štítky: 12v 3 pin konektor, konektor nepremokavé, konektor ip67, 3pin konektor, ip67 zásuvky, 4 pin automotive connector, konektor drôt, 4pin konektor, 12v konektor nepremokavé, 3 pin konektor.


  • Názov Značky: SZJELEN
  • Číslo Modelu: XHE20 konektor

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]