Zápisník Drevené CMachines V Marketutting Zomrieť, Takže Dekor Dodávky Zomrie Šablóny Vhodná Pre Bežné vysekávanie

  • €22.29
  • €15.60



  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Vážený Zákazník:

Vitajte na mojom obchode, poskytneme vám úprimne!Som rád, že si môžete prehľadávať môj obchod.Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis.Náš obchod ponúka široký sortiment produktov a bohaté štýly.Úprimne dúfam, že naše výrobky vám môže poskytnúť zábavu a najlepší zážitok z nakupovania.

Špecifikácie produktu:

Celková hrúbka forma je 16 mm, ktorý je vhodný pre rôzne die-rezacie stroje bežne používa na trhu. ( Vrátane big shot a sizzix stroj )

Používanie Produktu:

Zvyčajne sa používa pre kožené remeslá, scrapbooks, DIY plavidlá, náušnice, a aj iné šperky robiť.To môže byť tiež použitý na rezanie niektoré formy na akýkoľvek materiál na zdobia domy, nábytok a spálne, a stimulujú predstavivosť.

Vlastnosti výrobku:

To môže znížiť rôzne druhy materiálov, ako napr.: vizitky papier, látky, kože, magnetický papier, atď.To vám dáva možnosť vyskúšať viac ručné materiálov.Vyrábať neočakávané účinky.

dodacia lehota:

Po zadať objednávku, budeme loď do 5-7 pracovných dní (okrem víkendov a sviatkov).Vzhľadom na nedávne epidémie, colných kontrol, počasie, atď., nemôžeme zaručiť, čas doručenia.Ak máte akékoľvek otázky, prosím, poraďte mi!

priateľské pripomienka:

Ak nie je možné nájsť výrobok, ktorý si ako v našej predajni, môžete mi poslať obrázky a povedať mi, veľkosť, ktorú chcete, môžeme prispôsobiť ho pre vás.

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis.Vzhľadom na časové rozdiely, možno nie som schopný odpovedať v čase.Však, akonáhle vidím relevantné informácie, budem odpovedať vám čo najskôr

Ďakujeme vám za návštevu mojej obchodu.všetko najlepšie!

Štítky: xs max doske 256 gb.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: kožené nástroje
  • Vzor Typ: List

Pridať recenziu

Hodnotenie?




Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]